Gmina Kleszczewo śledzi poczynania Krystiana

„Kolejne sukcesy Krystiana Kubicy, stypendysty gminy Kleszczewo. W trakcie Lotto 36. Długodystansowych Mistrzostw Polski w Krakowie, 23 sierpnia, w kategorii C1 5000m zdobył brąz. Przepiękna trasa na Wiśle z widokiem na Wawel, była ciekawą odskocznią od wielkopolskich wód. Wynik powtórzył już miesiąc później, 20 września, ugruntowując swoją pozycję w polskiej czołówce młodych kanadyjkarzy. W Sztumie, położonym nad dwoma pięknymi jeziorami, niedaleko Malborka, gdzie rozegrały się Lotto 34. Mistrzostwa Polski w Maratonie ponownie stanął na najniższym podium w kategorii indywidualnej, tym razem na dystansie 8000m. Niestety nie spełniło się jego marzenie o starcie w Mistrzostwach Europy w Maratonie w węgierskim Győr w tym roku. Z powodu COVID-19 zostały one odwołane na 3 tygodnie przed startem. Chociaż sezon był inny niż zwykle, nie wszystkie zawody się odbyły, to Krystian zadowolony jest z wyników i z nadzieją patrzy na swoją przyszłość w sporcie.”